Realizace ABA třídy v Olomouci

Záznam WEBINÁŘE

Bc. Tomáš Nábělek

O vzdělávací akci

Cena

520 Kč

Výtěžek z prodeje jde na podporu vzdělávání dle ABA pro Tobíka a Matýska.

Místo konání

On-line forma, webinář se záznamem - 1,75 hodin

Anotace

Spolek MODRÝ KRUH z. s. od března 2020 úspěšně zajišťuje intenzivní vzdělávací ABA program pro dva chlapce s PAS v mladším školním věku. ABA třída je financována prostřednictvím fundraisingových aktivit. Cílem webináře je popsat zkušenosti se založením, provozem a financováním ABA třídy.

Cílová skupina

Rodiče dětí s PAS a osoby jež mají zájem o podobnou realizaci ABA třídy.

Lektor

Bc. Tomáš Nábělek

otec dítěte s PAS a zakladatel MODRÝ KRUH z. s.

Ohlasy účastníků

Dodatečně Vám ještě musím složit poklonu k Vašemu webináři a tomu, co vše děláte pro svého syna, jste moc šikovný/ní. Takových tatínků nebude mnoho. Je hezké vidět, že všechno jde, když se chce. Děkujeme za sdílení Vašich zkušeností, je to velmi přínosné.

Kontaktní osoba

Bc. Tomáš Nábělek, tomas@modry-kruh.cz, +420 777 678 693

Prodejní formulář je vytvořen v systému SimpleShop.cz.

Kalendář webinářů

Záznamy webinářů

Napsali jste nám

Velmi si cením vašeho nasazení a úsilí pomoci nejen vašemu dítěti , ale spoustě dalších rodičů a dětem. Děláte skvělou věc. Na webinářích s Ditou Chapmen se nám ujasnilo spoustů věcí, získaly jsme i materiály, které nám chyběly. Za všechno jsme vděčné. Ve státní školce, za obrovské podpory a důvěry ředitelky, se snažíme uplatňovat principy a techniky ABA už od roku 2015. Nejsme ale ABA školka ani třída. Nemáme analytika, supervizora a nejsme certifikované RBT, přesto máme radost z každého pokroku našich dětí a věříme, že ABA je to nejlepší, co můžeme dělat.